• Mały Miś

• Biblioteka szkolna przystąpiła do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Organizatorem projektu jest wydawnictwo MAC oraz czasopismo edukacyjne ,,Bliżej Przedszkola”. Ta wyjątkowa inicjatywa ma na celu rozwijanie pasji do czytania i wprowadzenie dzieci w fascynujący świat literatury.
          „Słoneczka” z oddziału przedszkolnego z zaciekawieniem wysłuchały książeczki czytanej przez dyrektora szkoły p. Andrzeja Kozłowskiego „Jak krówka Stokrotka nauczyła się szanować przyrodę”. Podczas czytania został wybrany miś, który otrzymał imię Mikuś. Miś będzie uczestniczył we wszystkich działaniach grup przedszkolnych. Mikuś wraz ze swoim dziennikiem podróży wyruszył do domów przedszkolaków, by poznać nowe, ciekawe bajki, bajeczki i opowiadania, które dzieciom czytają Rodzice.

Kolejne spotkanie...
          Nasze zaproszenie przyjęła pani wicedyrektor Beata Ostrysz, która przeczytała dzieciom z grupy Oc książeczkę pt. "Marysia i psotny kotek". Nasze małe Smerfy słuchały uważnie czytanej bajeczki i bardzo chętnie odpowiadały na zadane pytania. Miś Mikuś wraz ze swoim dziennikiem powędrował do Ninki, z którą spędził zaczytany weekend.