• REKRUTACJA 2022/2023

• Informacje dotyczące rekrutacji do oddziału zerowego i do klasy pierwszej znajdują sie w zakładce Dokumenty szkolne: Rekrutacja do klasy pierwszej i oddziału zerowego.

• Rozkład jazdy od 21 lutego

• W związku z powrotem wszystkich klas do nauczania stacjonarnego, dowóz dzieci do szkoły będzie zorganizowany wg rozkładu jazdy autobusów sprzed 27 stycznia 2022 r.

• 21 lutego 2022 r. uczniowie wracają do nauki stacjonarnej.

• Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 21 lutego 2022 r. uczniowie klas V-VIII wracają do nauki w trybie stacjonarnym. Organizacja pracy w szkole będzie odbywać się w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Andrzej Kozłowski - dyrektor szkoły

• Projekt zerówki

• 01 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Bez Oleju Palmowego. Z tej okazji w miniony piątek "Sówki" oraz "Biedronki" poznały sposób uprawy oraz wykorzystanie oleju palmowego. Dzieci były zaciekawione w jak dużej ilości produktów spożywczych, przemysłowych, kosmetycznych znajduje się ten tłuszcz. Dowiedziały się również, że tworząc nowe plantacje palm, niszczy się bardzo potrzebne Lasy Deszczowe, w których żyją zagrożone wyginięciem zwierzęta m. in. nosorożce, orangutany. Dzieci na zakończenie dnia narysowały plakaty ilustrujące plantacje gdzie rosną palmy, z których pozyskuje się nasiona na olej palmowy oraz tworzyły hasła głoszące o szkodliwości oleju dla człowieka.

Aleksandra Ciesielska, Anna Wacławek